Adam StřelecLuk Galadhrim Luk Galadhrim Luk Galadhrim Luk Galadhrim Luk Galadhrim

Luk Galadhrim

Tento luk používaly jednotky Haradrim ve filmu Pán Prstenů.

Jedná se o repliku luku, která byla navržena pro elfí jednotky Haradrim tvůrci filmu Pán Prstenů (The Lord of the Rings).

Autentičnost luku byla docílena jasanovými lamelami lepenými na sebe v předem připravené šabloně. Frézováním a ručním broušením vznikly elegantní proporce luku. Další úpravou je namoření tmavě hnědým mořidlem pro dosažení požadovaného odstínu, následně jsou aplikovány zlatavé lístky.

Koncové lístky luku jsou ručně vyřezány z tvrdého javorového dřeva a jsou obloženy 24 karátovým plátkovým zlatem, tyto lístky jsou rovněž zalakovány.

Tětiva je upletena z vysoce kvalitních a silných vláken opatřených včelím voskem pro impregnaci vláken a originální vzhled.

Materiály použité na šíp jsou: husí peří, ocelový vysoustružený a ručně vybroušený hrot, pevná niť pro uchycení letek, tělo šípu je z vysoce jakostního smrkového dřeva, povrchová úprava stejná jako u luku.


Materiály: jasanové dřevo, hnědé mořidlo, zlaté lístky, tětiva z vysoce kvalitních vláken, šíp ze smrkového dřeva, ocelový hrot, husí peří

Povrchová úprava: polyuretanový dvousložkový vysoce kvalitní lak

Rozměry: délka luku – 1830 mm, délka šípu – 1075 mm

« zpět na výpis výrobků